Szanowni Państwo,

w trakcie pandemii wszystko zmienia się z dnia na dzień, dlatego na bieżąco aktualizuję terminarz na swoim fanpage'u na Facebooku:
https://www.facebook.com/mezczyznaprawieidealny/

W Walentynki odbędzie się premiera mojej czwartej płyty "Miłość z Facebooka" z piosenkami Igora Jaszczuka, a 10.02 premiera teledysku do piosenki "Karty na stół".

W lutym też ruszam z koncertami. Zagram m.in. w Warszawie, Czeladzi, Poznaniu, Bydgoszczy i Katowicach. 

Do zobaczenia!

Teledysk "KARTY NA STÓŁ" (2022)

 

Fragmenty płyty "Miłość z Facebooka":

 

 

Zapraszam do posłuchania piosenki "Wiatr" z moją muzyką do wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Utwór promuje koncert "Wola 44", który został przygotowany w hołdzie ofiarom rzezi Woli podczas Powstania Warszawskiego. Projekt współfinansuje m. st. Warszawa.

 

"SMOG nas zje" - ekologiczne słuchowisko muzyczne dla dzieci z moją muzyką i w mojej reżyserii na podstawie bajki Marty Fox. Produkcja powstała dzięki finansowaniu z budżetu Miasta Łodzi. 

 

 

"IZA ANORECZKA" -  słuchowisko dla młodzieży na podstawie powieści Marty Fox w mojej reżyserii (4 odcinki). Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego:

 

Tenisowa piosenka mistrzów z płyty "Tam gdzie mieszkają bajki 2", występują: Barbara Kurdej-Szatan, Beata Wyrąbkiewicz, Tomasz Gęsikowski i jaAudiobook dla dzieci na temat cukrzycy autorstwa Marty Fox w mojej reżyserii i wykonaniu. Projekt dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego:

 

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z MOIMI DZIAŁANIAMI:

- polub mój fanpage na Facebooku:

 

- zostań followersem mojego profilu na Instagramie:

- subskrybuj mój kanał na YouTube:

MIŁOŚĆ Z FACEBOOKA