fbpx

Artur Gotz

"TANGO D'AMORE"
„Tango d’amore” to koncert, który łączy w sobie elementy komizmu, jak również nostalgii i zadumy nad otaczającą nas rzeczywistością. 

Na program składają się niezapomniane przeboje wspaniałych artystów Kabaretu Starszych Panów, Marka Grechuty, Agnieszki Osieckiej i Bułata Okudżawy oraz piosenki z dwóch płyt Artura Gotza „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”, często w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji.

Prostota formy znakomicie uwydatnia siłę poetyckiej treści. Z tego magicznego spotkania z pewnością nikt nie wyjdzie obojętny.

 


F R A G M E N T Y  R E C E N Z J I :"Piosenki mienią się nastrojami, oscylując między refleksją a przewrotnym żartem. Aktor, obdarzony ekspresyjnym głosem i wyrazistą mimiką, każdą piosenkę zamienia w osobną etiudę. Sceniczna swoboda artysty, jego muzykalność i bezbłędna dykcja sprawiają, że recital ogląda się naprawdę 
z przyjemnością. Wszystkie elementy muzyczno-aktorskiej układanki pasują więc do siebie jak ulał."
- Dziennik Zachodni, 2.09.2009

"Artur Gotz, charyzmatyczny aktor-wokalista, który potrafi oczarować widzów zarówno lirycznymi wykonaniami szlagierów Marka Grechuty, jak i typowo kabaretowymi piosenkami, wymagającymi niemałych zdolności komicznych."
- Dworzanin, Kraków, lato 2008