fbpx

Artur Gotz 




OBIEKT SEKSUALNY 


RECITAL I PROMOCJA PŁYTY



Premiera: Sierpień 2010





Jak znaleźć drugą połowę? Długotrwały związek, czy namiętny romans?



Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, muszą Państwo koniecznie przybyć na recital Artura Gotza! 



Z każdą piosenką zostaną Państwo wciągnięci do zmysłowej, przepełnionej erotyzmem gry, podczas której poczujecie smak prawdziwych kobiet, które podobno są jak pierogi i dowiecie się, jak reagują mężczyźni, kiedy podchodzą do dziewczyny ze styropianu...



Przede wszystkim ważne jest, by zażyć pigułkę, namiętnie kogoś pocałować i przyjść na pełen dobrego humoru "Obiekt seksualny", który zniewala i obezwładnia ekspresyjnym wykonaniem i wielobarwnymi interpretacjami piosenek i... wciąga do zabawy!



W programie koncertu znalazły się piosenki podarowane artyście przez Zygmunta Koniecznego i Dariusza Rzontkowskiego, który także napisał znaczącą część kabaretowych i pełnych absurdu tekstów. Poza tym piosenki Marka Michalaka, Jerzego Satanowskiego, Wojciecha Waglewskiego, Jana Wołka, Michała Zabłockiego i inne.



Skoncentrowany przede wszystkim na damsko-męskich relacjach recital okazał się prawdziwym hitem i powalił na kolana oglądających. Gotz przenosił widzów w coraz to inne, zaskakująco zmienne klimaty - od lirycznych i sentymentalnych po naturalistyczne, ukazujące daleką od różowej rzeczywistość.
Nie zabrakło humoru, satyry i groteski.



Gazeta Krakowska, 10.03.2008

Fragmenty recitalu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie: